NASZA OFERTA

Esperal® - wszywka

Esperal stosuje się u pacjentów uzależnionych od alkoholu. Esperal blokuje enzym, który bierze udział w metabolizowaniu alkoholu, powstrzymuje Cię przed piciem z powodu nieprzyjemnych skutków ubocznych, które mogłyby wystąpić, gdybyś spożył jakąkolwiek ilość alkoholu, mając implanty Esperal. 

Większość osób uzależnionych od alkoholu chce przestać pić alkohol, ale odkrywa, że ​​trudno im przestać pić alkohol. Istnieje zatem potrzeba skutecznego leczenia alkoholizmu. Zamiast przyjmować tabletki codziennie, możesz mieć implant w swoim ciele, który będzie skuteczny przez około 6 miesięcy. Kolejny powód, dla którego implant Esperal jest skuteczniejszym sposobem leczenia alkoholizmu niż tabletki, dlatego musisz skonsultować się z lekarzem, jeśli chcesz przestać. Nie możesz tak po prostu przestać „potajemnie” i dalej pić alkohol. To sprawia, że ​​bardziej nienawidzisz alkoholu, ponieważ znasz konsekwencje spożywania alkoholu, gdy implant Esperal znajduje się w twoim ciele.

Implant Esperal jest bardzo skuteczny w leczeniu alkoholizmu, szczególnie  psychicznego pożądania alkoholu. Jednak nie zmniejsza bezpośrednio głodu alkoholu, ale sprawia, że spożywanie alkoholu jest nieprzyjemne w takim stopniu, w jakim wolisz go unikać. Poprawia dyscyplinę w unikaniu alkoholu.Proces implantacji jest prosty i absolutnie bezbolesny. Zabieg trwa około 30 minut.

Istnieją pewne wymagania i ograniczenia przed i po wszczepieniu implantu Esperal na alkoholizm :

  1. Pacjent powinien sam zdecydować, że chce tego konkretnego leczenia.
  2. Pacjent musi być całkowicie trzeźwy przed implantacją, co zawsze jest sprawdzane alkomatem przed zabiegiem.
  3. Pacjent nie powinien pić kawy w dniu implantacji.

Odtrucia alkoholowe

Niektóre osoby obawiają się rzucić picie z powodu objawów odstawienia. Sam Detox nie jest leczeniem, ale jest pierwszym krokiem do poprawy zdrowia osób uzależnionych od alkoholu. Kiedy ktoś uzależniony od alkoholu, nagle przestaje pić, to zwykle w ciągu 6-24 godzin po ostatnim drinku, mogą rozwinąć się objawy odstawienia. Może się to rozpocząć, gdy pacjent posiada nadal alkohol we krwi.

Objawy odstawienia są łagodne dla niektórych, ale dla innych znacznie poważniejsze. Możesz odczuwać:

  1. Niepokój,
  2. Delirium tremens (DT), zagrażający życiu problem, który może sprawić, że będziesz niespokojny, zdenerwowany i zdezorientowany oraz spowoduje gorączkę, omamy i drgawki,
  3. Depresja,
  4. Halucynacje, kiedy widzisz lub słyszysz rzeczy, których nie ma,
  5. Problemy ze snem,
  6. Drżenie, szczególnie rąk,
  7. Niestabilne zmiany ciśnienia krwi i tętna,

Czy potrzebuję programu odtrucia alkoholowego?

Jeśli potrzebujesz alkoholu, aby twoje ciało mogło czuć się normalnie, prawdopodobnie potrzebujesz pomocy. Przejście przez detoks nie jest tylko kwestią siły woli, ale w niektórych przypadkach zaniechanie może zagrozić życiu. 

W czasie programu detoksykacji, alkohol i trucizny są całkowicie usuwane z organizmu. Objawy odstawienia zwykle ustępują w ciągu około jednego do dwóch tygodni, po rozpoczęciu detoksykacji; może to jednak potrwać dłużej, w zależności od stopnia zatrucia organizmu. Podczas odtrucia klient otrzymuje kroplówki z witaminami z grupy B, elektrolity oraz sole mineralne. Oferta przeznaczona dla osób uzależnionych od alkoholu.

Rodzaj zabiegu Cena
Odtrucie alkoholowe – w gabinecie 600 zł
Odtrucie alkoholowe – wizyta domowa do uzgodnienia
Esperal (wszywka) – w gabinecie 700 zł

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń i umów wizytę

Dojeżdzamy na terenie całej Łodzi i okolic

+48 503 621 718